Romantik hotel Eleonora

 
Žižkovy lázně disponují celkem čtrnácti luxusními pokoji, z nichž deset je dvoulůžkových, jeden je dvoulůžkový apartmán a tři jsou čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Celkem jsme schopni ubytovat 43osob (na postelích a pevných přistýlkách).
V ceně ubytování je snídaně. Cena nezahrnuje ubytovací a turistické poplatky za pokoj/noc.
Převážná většina pokojů je vybavena vanou. V některých je sprchový kout. V pokojích naleznete televizi, telefon, trezor a na všech je WiFi připojení zdarma. Většina pokojů má balkón či přístup na terasu, odkud se naskýtá překrásný pohled na řeku Lužnicia město Tábor.
Hotel je vybaven výtahem. Ceny se mohou měnit dle sezóny.

PŘÍJEZD: od 14:00 do17:30
ODJEZD: do 10:00

V našem hotelu je též možné zapůjčit si horská kola. Cena zapůjčení kola 100,-Kč/hod. Prosíme, berte na vědomí, že helmy nejsou k dispozici.

Vaše domácí mazlíčky rádi uvítáme za symbolických 200,-/pobyt.
 
Zrušení pobytu zákazníkem
Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas odeslání emailu.
Host může zrušit rezervaci zdarma do 14 dní před příjezdem.
V případě zrušení rezervace méně než 14 dní před příjezdem nebo v případě nedojezdu je host  povinen zaplatit / bude mu účtováno 50 % z celkové ceny.
U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky.